Terugblik op de Inhuldiging van de nieuwe Dialysedienst op de site St-Michiel

De Europa Ziekenhuizen zijn verheugd om het succes van de officiële inhuldiging van hun nieuwe dialysedienst met u te delen. Deze vond plaats op de site St-Michiel in Etterbeek op dinsdag 4 juni 2024.
De hoogtepunten van de avond waren onder meer de inspirerende toespraken van onze directeuren, een rondleiding door de nieuwe dialysedienst en een feestelijke receptie met een diner-cocktail.
De nieuwe dialysedienst, die nu beschikt over 22 dialyseplaatsen uitgerust met de nieuwste technologieën, werd tijdens een rondleiding aan de genodigden gepresenteerd.
Dr. François Reginster legde uit dat de oude dienst verouderd was en te klein was geworden voor het groeiende aantal patiënten. Hij benadrukte dat de nieuwe dienst ruimer en gezelliger is ontworpen, met apparatuur van de nieuwste generatie om beter in te spelen op de behoeften van de patiënten.
De avond werd voortgezet met een diner-cocktail, wat een perfecte gelegenheid bood voor de genodigden om te discussiëren en deze belangrijke vooruitgang in onze zorgaanbieding te vieren.
We willen alle deelnemers bedanken voor hun aanwezigheid en steun. Dit evenement markeert een nieuw hoofdstuk in ons streven om gezondheidszorg van hoge kwaliteit te bieden.
De Europa Ziekenhuizen